Sveiki atvykę į UAB ADAX interneto puslapį
ADAX International: Lt
Jei pageidaujate, kad Jūsų būstas ar vasarnamis būtų šiltas prieš Jums atvykstant, tai ADAX SET yra geriausias sprendimas. Prietaisas yra jungiamas tiesiai į elektros rozetę, o į jį yra pajungiamas šildytuvas ar kitas prietaisas, kurį norite valdyti. 

Įmontuotas temperatūros daviklis įgalina nustatyti norimą jaukią temperatūrą, kai būnate vasarnamyje ir minimalią ekonomišką ar apsaugančią nuo užšalimo, kai Jūs esate išvykęs. 

Jei temperatūra nukrenta pvz. žemiau nei 5 laipsniai, galite gauti pranešmą, informuojantį apie tai. Prietaise taip pat yra įmontuota baterija, kuri įgalina pranešti apie elektros energijos dingimą. Paprasta ir smagu naudoti su iPhone ir Android sistemos telefonais. Aplikaciją išmaniajam mobiliajam telefonui galite parsisiųsti iš App Store ar Google Play, (raktinis žodis: ADAX) arba nuskanavus QR kodą. Tai puikus sprendimas įvairiems atvejams. Vienintelis dalykas, ką Jums reikės papildomai padaryti, tai įsigyti GSM ryšio SIM kortelę Ji gali būti tiek abonementinė, tiek išankstinio mokėjimo.

Tinka valdyti praktiškai visus radiatorius ar elektrinius prietaisus. Temperatūros reguliavimo diapazonas 6 - 30 °C. Suteikiama 2 metų garantija.
 

kodėl verta?

  • ​Preciziškas ir greitas reguliavimas
  • Efektyvus energijos naudojimas
  • Pageidaujamos temperatūros nustatymas nesant namuose
  • Nustatomas valdomo prietaiso pageidaujamas veikimo laikas
  • Valdomas SMS žinutėmis ar per išmaniojo telefono aplikaciją
Turite klausimų?
  Pavadinimas Artikulas  
GSM valdiklis ADAX SET Switch 910090 Plačiau

ELEKTRINIAI
RADIATORIAI

Skirti šildyti gyvenamąsias, komercines ir kitos paskirties patalpas.