Sveiki atvykę į UAB ADAX interneto puslapį
ADAX International: LT
Su išmaniuoju kištukiniu lizdu ADAX WiFi WT2 Plug galite valdyti įvairius elektros prietaisus iš bet kurios pasaulio vietos, naudodami ADAX WiFi programėlę. Įmontuotas bevielis termostatas WT+BLE (WT2) suteikia galimybę šildyti patalpas, sumažinti/padidinti patalpos temperatūrą naktį ir dieną ar įjungti ir išjungti elektrinius prietaisus. O jei Jūsų planai keičiasi, lengvai galite pakeisti esamus šildymo nustatymus ar įjungti/išjungti elektrinius prietaisus su išmaniuoju telefonu ar planšete, naudojant mobiliąją programėlę (aplikaciją), nepriklausomai nuo Jūsų buvimo vietos. Integruota Bluetooth funkcija palengvina išmaniojo kištukinio lizdą pririšimą prie WiFi aplikacijos.

Išmanusis kištukinis lizdas atnaujins jūsų seną šildytuvą ir jis bus valdomas naudojant pažangiausias technologijas. Integruotas jutiklis nuskaitys temperatūrą patalpoje ir termostatas išlaikys nustatytą temperatūrą patalpoje.

Pasirinkus valdyti elektrinius prietaisus: kavos aparatą, televizorių ir pan., jie galės būti įjungiami ir išjungiami per atstumą, kas padidins namų saugumą.

Tinka valdyti praktiškai visus radiatorius ir elektrinius prietaisus. Temperatūros reguliavimo diapazonas 5 - 35 °C. Suteikiama 5 metų garantija.
 

kodėl verta?

  • "Tyli" relė;
  • Efektyvus energijos naudojimas;
  • Valdomas per išmaniojo telefono aplikaciją;
  • Nustatymų keitimas iš bet kurios pasaulio vietos;
  • Tinka valdyti bet kokį elektrinį šildytuvą;
  • Įjungia ir išjungia elektros prietaisus.
Turite klausimų?

ELEKTRINIAI
RADIATORIAI

Skirti šildyti gyvenamąsias, komercines ir kitos paskirties patalpas.