Sveiki atvykę į UAB ADAX interneto puslapį
ADAX International: LT

ADAX, GLAMOX heating ir Norel kaitinimo elementai

Kaitinimo elementai, esantys ADAX, GLAMOX heating ir Norel radiatoriuose turi ypatingai svarbų privalumą - visiškai nedegina patalpoje esančių oro dulkių, nėra "išdeginto oro" efekto. Taip yra dėl to, kad šildytuvuose esantys specialūs kaitinimo elementai neįkaista daugiau kaip 245 - 250 0С.
 


Tradicinis kaitinimo elementas įkaista iki 4500С

 


ADAX kaitinimo elementas įkaista ne daugiau kaip 2500C


 
Dulkės pradeda degti, kai kaitinimo elemento temperatūra viršija 2500C. Dėka didelio paviršiaus ploto, greitos oro apykaitos, elementas neįkaista iki minėtos temperatūros ir dulkės nedeginamos.
                        GLAMOX heating ir Norel kaitinimo elementas. Charakteristikos analogiškos ADAX kaitinimo elementui.
           Oro tarpas be dulkių apie karštus kūnus susidaro kai šaltas oras slenka link šiltesnių paviršių. Aplink karštus paviršius susidaro šiluminis barjeras, kuris neleidžia dulkėms/smulkioms dalelėms kontaktuoti su paviršiumi. Kadangi dulkės kartu su oru kyla aukštyn, tai jos šalia kaitinimo elemento būna labai trumpai. Šis fizikinis dėsnis lemia, kad elektriniai konvekciniai radiatoriai praktiškai neįtakoja oro kokybės. Jei kaitinimo elementas įkaistų daugiau kaip 2500C, tai tada dulkės būtų pritraukiamos prie kaitinančio paviršiaus ir deginamos.

 

ELEKTRINIAI
RADIATORIAI

Skirti šildyti gyvenamąsias, komercines ir kitos paskirties patalpas.