Sveiki atvykę į UAB ADAX interneto puslapį
ADAX International: LT

Naujieji ADAX NEO elektriniai radiatoriai - naujos kartos išskirtinio dizaino elektriniai radiatoriai skirti įvairiems interjerams

Naujos kartos ADAX NEO radiatoriai - modernaus ir elegantiško dizaino radiatoriai, tinkantys įvairioms aplinkoms. Skirtingos spalvos suteikia galimybę juos priderinti prie įvairiausio interjero ir suteikia patalpoms neįprasto jaukumo. Įmontuotas skaitmeninis termostatas suteikia galimybę šildyti patalpas, kai to reikia, ir sumažinti patalpos temperatūrą naktį ir dieną, kai miegate ar Jūsų nėra namuose. Termostatas preciziškai palaiko nustatytą temperatūrą, kas yra esminė sąlyga komfortui ir energijos taupymui. Šviečiantis skystųjų kristalų ekranas rodo kokia temperatūra yra palaikoma patalpoje.

ADAX NEO sukurtas vieno iš žymiausių Skandinavijos projektavimo kompanijų Hareide Designmill. Ateities poreikiai formai ir funkcionalumui sujungti sukuriant novatorišką produktą. ADAX NEO pritaikytas visiems interjerams ir garantuoja jaukų šildymą, kuo ADAX produkcija yra seniai garsėja.

Plačiau apie ADAX NEO radiatorius...
 

ELEKTRINIAI
RADIATORIAI

Skirti šildyti gyvenamąsias, komercines ir kitos paskirties patalpas.