Sveiki atvykę į UAB ADAX interneto puslapį
ADAX International: Lt


ADAX siūlo platų įvairių šildymo produktų pasirinkimą su prekiniu ženklu ADAX: nuo paprastų elektrinių radiatorių su mechaniniu termostatų tokių kaip VP10 iki radiatorių, valdomų per atstumą iš mobiliojo telefono SMS žinutėmis. ADAX elektriniai radiatoriai gali būti naudojami kaip pagrindinis ar papildomas patalpų šildymas ištisus metus. Šildytis elektriniais radiatoriais yra visiškai saugu: turi apsaugą nuo perkaitimo (jei netyčia būtų uždengti), automatiškai įsijungia nukritus temperatūrai, neaukšta liečiamų paviršių temperatūra ir t.t. Papildoma įranga: radiatorių kojelės tvirtinti prie grindų, užuolaidų apsauga, kontrolės prietaisų dangtelis gali būti užsakomi ir montuojami papildomai. Radiatoriai nedegina dulkių ir deguonies, todėl neskleidžiamas nemalonus kvapas, neblukinamos sienos ir palaikomas geras mikroklimatas patalpose.

GLAMOX heating radiatoriai pripažinti itin ekonomiškais šildymo prietaisais. Šildymo elementas pagamintas iš specialaus aliuminio lydinio, kuris labai lengvas, nekenksmingas ir efektyviai paskirsto šilumą. Kompaktiškuose sieniniuose bei žemuose (juostiniuose) sieniniuose radiatoriuose naujausios technologijos dera su funkcionaliu stilingumu, todėl jie gali būti naudojami ir namuose, ir specialios paskirties pastatuose. Visos kontrolės sistemos išdėstytos gaminio viršuje, todėl lengvai pasiekiamos bei matomos.

Siūlome platų gaminių su GLAMOX heating prekiniu ženklu asortimentą: nuo radiatorių su elektroniniu termostatu iki šildymo sistemų, valdomų per atstumą iš mobiliojo telefono SMS žinutėmis. GLAMOX heating elektriniai radiatoriai gali būti naudojami kaip pagrindinis ar papildomas patalpų šildymas ištisus metus. Šildytis elektriniais radiatoriais yra visiškai saugu: turi apsaugą nuo perkaitimo (jei netyčia būtų uždengti), automatiškai įsijungia nukritus temperatūrai, neaukšta liečiamų paviršių temperatūra ir t.t. Papildoma įranga: radiatorių kojelės tvirtinti prie grindų, užuolaidų apsauga, kontrolės prietaisų dangtelis gali būti užsakomi ir montuojami papildomai. Radiatoriai nedegina dulkių ir deguonies, todėl neskleidžiamas nemalonus kvapas, neblukinamos sienos ir palaikomas geras mikroklimatas patalpose.
 


Kompaktiški sieniniai konvekciniai radiatoriai NOREL sujungia progresyvias technologijas bei estetiką, todėl juos patogu naudoti tiek privačiuose būstuose, tiek komercinės paskirties pastatuose. Šie radiatoriai - nebrangus būdas prireikus išplėsti esamą šildymo sistemą. Priekinėje pusėje esanti oro anga paduoda šilumą tiesiai į kambarį, todėl ant sienos neatsiranda blukimo dėmių. Radiatoriai saugūs, nėra aštrių kampų, žema paviršiaus temperatūra, įrengta apsauga nuo perkaitinimo. Kokybiški termostatai leidžia šildyti būstą nesudėtingai, ekonomiškai bei komfortabiliai.
 

ELEKTRINIAI
RADIATORIAI

Skirti šildyti gyvenamąsias, komercines ir kitos paskirties patalpas.