Sveiki atvykę į UAB ADAX interneto puslapį
ADAX International: LT

APIE MUS

ADAX yra 100 proc. airiško privataus kapitalo įmonė, įkurta 1948 metais. Šildymo įrangos gamyba, jos vystymas bei marketingas - pagrindiniai ADAX kompanijos tikslai. ADAX produkcija dominuoja Norvegijos rinkoje. ADAX darbuotojai yra pasiskirstę per 2 įmones, kuriose dirba virš 200 darbuotojų: Adax AS, esanti Svelvik, Norvegija ir UAB ADAX, esanti Panevėžyje, Lietuva. Abi jos priklauso Glen Dimplex kompanijai.

Tiek ADAX AS, tiek UAB ADAX yra įdiegta kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001 reikalavimus. Šiuo metu UAB ADAX yra įdiegta ir nuolat tobulinama vadybos sistema, atitinkanti šių  tarptautinių standartų reikalavimus:
  • LST EN ISO 9001:2015 Kokybės vadybos sistemos. Reikalavimai; 
  • LST EN ISO 14001:2015 Aplinkos apsaugos vadybos sistemos. Reikalavimai ir naudojimo gairės;  
  • LST ISO 45001:2018  Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos. Reikalavimai ir taikymo nurodymai.

UAB ADAX kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos, socialinės atsakomybės politiką galite parsisiųsti paspaudę čia...

Per savo gyvavimo laikotarpį ADAX yra sukūrusi profesionalią pardavimų ir aptarnavimo organizaciją savo produkcijai, kuri aptarnauja klientus visose pagrindinėse Europos rinkose bei kituose žemynuose. ADAX pardavimų tinklas yra skirtas padėti pirkėjams apsispręsti pirkti juos informuojant apie patalpų šildymą ir kambario temperatūros kontrolę bei suteikti profesionalią pagalbą po pardavimo. ADAX gamina buitinius ir komercinės paskirties elektrinius šildymo radiatorius su išskirtiniais prekės ženklais:  ADAX ir GLAMOX heating. Elektriniai konvekciniai radiatoriai naudojami šildyti įvairius objektus: gyvenamuosius namus, mokyklas, viešbučius, kavines, restoranus, parduotuves ir t.t. Elektrinis šildymas gali būti naudojamas kaip pagrindinis šildymo būdas ir kaip papildomas šildymo šaltinis, jei pastate trūksta šilumos, kilo avarinė situacija išjungus centrinį šildymą, didelių šalčių metu ir t.t.

Elektriniai radiatoriai ilgai dirba automatiniu režimu be priežiūros. Jūs galite nesijaudindami palikti įjungtą šildymo sistemą ir išvykti kur nors savaitei ar ilgiau, tik nepamirškite nustatyti termostato temperatūrą 5 - 8° C, kuriai esant jūsų namas neperšals ir nesudrėks. ADAX gaminama produkcija eksportuojama į Bulgariją, Kroatiją, Daniją, Estiją, Latviją, Suomiją, Graikiją, Vengriją, Japoniją, Lenkiją, Švediją, Šveicariją ir kitas Europos bei pasaulio šalis.

ADAX gaminamai produkcijai teikiama 5 metų garantija.


 

ELEKTRINIAI
RADIATORIAI

Skirti šildyti gyvenamąsias, komercines ir kitos paskirties patalpas.